Ana Sayfa » Genel » Kral Tv 18. Müzik Ödülleri Sahiplerini Buldu.

Kral Tv 18. Müzik Ödülleri Sahiplerini Buldu.

Kral Tv Müzik Ödülleri Sahipleri Ödül Alan sanatçılar 2012 Kral TV Müzik ödülleri 90’lar şarkıları ile başladı! Sahneye ilk çıkan “Bandıra Bandıra Ye Beni” şarkısı ile Yonca Evcimik oldu. Ardından ise Tayfun “Hadi Yine İyisin” ile sahne aldı. Daha sonra ise Metin Arolat, Burak Kut, Ferda Anıl Yarkın ve Mansur Ark şarkılarını seslendirdi.

En İyi Çıkış Yapan Sanatçı
Zerrin Özer’in verdiği En İyi Çıkış Yapan Sanatçı ödülü Halil Sezai’nin oldu.

En İyi Film Müziği Ödülü
Sinem Kobal ve Tolgahan Sayışman’ın verdiği En İyi Film Müziği ödülünü Aşk Tesadüfleri Sever filmi, Mehmet Günsur ve Teneke düeti olan “Olamaz mı” ile aldı.

En İyi Dizi Müziği Ödülü
En iyi Dizi Müziği ödülü Muhteşem Yüzyıl dizisinin oldu.

En İyi Klip- Yönetmen Ödülü
En iyi klip yönetmen ödülünü İzzet Öz verdi. Ödülün sahibi Sezen Aksu “Ah Yine Mi Keder” şarkısı ile oldu. Sahneye ödülü almak için yönetmen Sinan Tuncel ve Sevil Kaynak çıktı.

Yaşam Boyu Onur Ödülünün sahibi belli oldu!

Yaşam Boyu Onur Ödülünün sahibi Zülfü Livaneli oldu.

Meslek Onur Ödülünün sahibi Orhan Boran oldu. Ödülü almak için sahneye Saba Tümer çıktı ve Orhan Boran’a acil şifalar diledi. Orhan Boran geceye telefonla bağlandı.

Kral TV- Karl FM özel ödülünü vermek için sahneye Özdemir Erdoğan çıktı. Özdemir Erdoğan sanatçılara tavsiyelerde bulundu ” benim gibi plakçı olmayın batarsınız” dedi.

Kral TV- Kral FM en çok satanlar ödülünün sahibi Ebru Gündeş oldu.

Kral TV Kral FM ikinci özel ödülünün sahibi Sibel Can oldu. Sibel Can adına ödülü almak için sahneye Emre Müzik sahibi Hüseyin Emre çıktı.

Kral TV Kral FM üçüncü özel ödülünün sahibi geçen sene hayatını kaybeden Kıvırcık Ali oldu. Ödülü vermek için sahneye Arif Sağ ve selda Bağcan çıktı. Ödülü almak için sahneye Kıvırcık Ali’nin oğlu Eren Özütemiz çıktı.

Kral TV Kral FM dördüncü özel ödülünün sahibi ise Diva Bülent Ersoy oldu. Ödülü vermek için sahneye Adnan Şenses çıktı.

Arif Sağ ödül törenine katılan İbrahim Tatlıses’e hoşgeldin dedi. İbrahim Tatlıses ise ayağa kalkıp Arif Sağ’ın yanına gitti. İbrahim Tatlıses Arif sağ’ın elini öperken tüm sahne ayağa kalkıp alkışladı.

Kral TV özel ödülünü geçen sene alamayan İbrahim Tatlıses bu akşam tekrar sahneye çıktı ve ödülünü Orhan Gencebay’ın elinden aldı. Sahneye koltuk değnekleri ile çıkan İbrahim Tatlıses sahnede değnekleri attı. Ödülünü Orhan Gencebay’ın elinden alan İbrahim Tatlıses ” Allah beni size sizi de beni bağışladı” dedi. Twitter şöhretlerini de eleştiren Tatlıses “Twitter çıkalı işin suyu çıktı, Twitter şöhretleri var. Bizim kaset çalışmalarımız başladı bugün de okumaya başladık diyerek hayranlarına yeni albüm müjdesini verdi.

En İyi Proje ödülünün sahibi ise Ömür Gedik oldu. MÜYAP Digital Satış ödülünü Gülben Ergen aldı. MÜYAP Fiziki Satış Ödülünün sahibi Ajda Pekkan oldu.

En İyi Remix Ödülünü vermek için sahneye Ebru Akel çıktı. En İyi Remix Ödülünün sahibi ise Burak Yeter ve Ajda Pekkan Arada Sırada şarkısı oldu.

En İyi Düet Ödülünü vermek için sahneye Ahmet Özhan çıktı. Ödülün sahibi ise Erkekler Ağlamaz şarkısı ile Nilüfer ve Şebnem Ferah oldu. MÜYAP Digital Satış ödülünü Gülben Ergen aldı.

MÜYAP Fiziki Satış Ödülünün sahibi Ajda Pekkan oldu.

En İyi Düet Ödülünü vermek için sahneye Ahmet Özhan çıktı. Ödülün sahibi ise Erkekler Ağlamaz şarkısı ile Nilüfer ve Şebnem Ferah oldu.

Kral TV Müzik ödülleri töreninde ilk kez verilen En İyi Enstrümantel Albüm ödülünü Ömer Faruk Tekbilek aldı.

Radyolarda En Çok Çalınan Şarkı Rafet El Roman’ın Direniyorum şarkısı oldu.
En İyi Albüm : Ajda Pekkan
Radyolarda En Çok Çalınan Şarkıcı ise Serdar Ortaç oldu.
En İyi Şarkısı : Ajda Pekkan- Yakar Geçerim
En İyi Proje Ödülü’nün sahibi ise 12 Düet Albümü ile Nilüfer oldu.
Kral TV En İyi Erkek Sanatçı Murat Boz
En İyİ Söz : Ozan Çolakoğlu
En İyİ Beste : Tarkan
En İyi Grup Ödülü’nün sahibi Model oldu. İbrahim Tatlıses geçen sene kendisine verilen “Yaşam Boyu Onur Ödülü”nü tedavi gördüğü için alamamıştı.İbrahim Tatlıses Bu sene, katıldığı ödül töreninde ödülünü Orhan Gencebay’ın elinden aldı. Ödülünü almak için sahneye çıkan İbrahim Tatlıses, izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı. Tatlıses sahnede değnekleri attı. Ödülünü Orhan Gencebay’ın elinden alan İbrahim Tatlıses ” Allah beni size sizi de beni bağışladı” dedi. Twitter şöhretlerini de eleştiren Tatlıses “Twitter çıkalı işin suyu çıktı, Twitter şöhretleri var. Bizim kaset çalışmalarımız başladı bugün de okumaya başladık diyerek hayranlarına yeni albüm müjdesini verdi. İbrahim Tatlıses Kral Tv Ödüllerinde Elindeki Bastonu Sahnede Fırlattı Salon Adeta Yıkıldı! Kral TV Müzik ödülleri töreninde ilk kez verilen En İyi Enstrümantel Albüm ödülünü Ömer Faruk Tekbilek aldı. Kenan Doğulu yeni albümünü önümüzdeki ay piyasaya çıkaracak. Kenan Doğulu yeni albümünden Bal Gibi ilk kez, 18. Kral TV Müzik Ödülleri’nde görücüye çıtı. Müzik dünyasının en iyilerinin belirlendiği Kral Müzik Ödüllerine Ece Gürsel’in kostümü damga vurdu. Geceye derin sırt dekoltesi ile katılan manken ve şarkıcı Ece Gürsel, medyanın odağı haline gelirken, ünlü mankenin giydiği sırt dekolteli kıyafet Twitter’i salladı. Twitter kullanıcıları Ece Gürsel’in giydiği sırt dekolteli kıyafetin fotoğraflarını paylaşırken ‘Giyinmeyi unutmuş ‘ demeyi de ihmal etmediler. Yazan Admin

About This Post
Ekleyen on Nis 30th, 2012 and filed under Genel. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response via following comment form or trackback to this entry from your site

Sende Yorum Yap