Ana Sayfa » Magazin » Sibel Kekilli, Amerika’nın sevilen televizyon dizilerinden “Game of Thrones”da konuk oyuncu olarak rol aldı. cesur sahneler sergiledi.

Sibel Kekilli, Amerika’nın sevilen televizyon dizilerinden “Game of Thrones”da konuk oyuncu olarak rol aldı. cesur sahneler sergiledi.

Almanya doğumlu Türk Asıllı oyuncu Sibel Kekilli, Amerika’nin HBO kanalında yayınlanan ve bu yılın en çok ilgi gören dizilerinden biri olmayı başaran “Game of Thrones” adlı dizinin 9 ve 10’uncu bölümleri için kamera karşısına geçti. Kekilli, George R.R. Martin’in “A Song of Ice and Fire” (Buz ve Ateşin Şarkısı) adlı fantastik roman serisinden uyarlanan dizide, cüce oyuncu Peter Dinklage’in oynadığı Tyrion Lannister karakteriyle ilişki yaşayan Shae adlı fahişeyi canlandırdı. Kekilli’nin rol aldığı 9’uncu bölüm, önceki akşam ekrana geldi. Cesur sahneleriyle diziye damgasını vuran ve bölümün yayınlanmasının ardından ABD basınının dikkatini çeken Kekilli, Hollywood kariyerine iddialı bir giriş yapmış oldu. Dizinin 10’uncu bölüm ise 19 Haziran’da yayınlanacak.

Sibel Kekilli`in cesur resimleri

Sibel Kekilli` Resimleri izle Sibel Kekilli Dizi`den sahneler Yazan ADMiN

About This Post
Ekleyen on Haz 14th, 2011 and filed under Magazin. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response via following comment form or trackback to this entry from your site

Sende Yorum Yap